אוקראינה מתגאה רשת ענפה של אתרי ספא ומוני מינרלים. כולם לנצל את המשאבים הטבעיים המקיפים אותם, כגון מעיינות מינרליים תרמיים, ריפוי בוץ, וכו ‘הסיבות לביקור אחד מאתרי הנופש האלה הם מגוונים והוא יכול לנוע בין החלמה ממחלה לבריאות הכללית ואיכות החיים. להלן, עיין במדריך קצר שלנו אתרי הספא העיקריים של אוקראינה.

  • אזור נוסף עם מספר גדול של ספא הוא אזור הקרפטים. אקלים נעים ואוויר נקי בשילוב עם רשת מעיינות מרפאית מרשימה, מביאים את המבקרים באתרי הנופש של שיאן, מוקאצ’בו ופוליאנה.
  • במחוז ההררי של לבוב המחוז מציעים בוץ טבעי בנוסף לתוכניות טיפול המבוססות על מים מינרליים. אתרי הספא בטרוסקאבטס וסקידניטסיה משתמשים במי מלח מינרליים בספא שלהם, בעוד שבליובן וליקיי, צ’רצ’ה ונמירוב, מים מינרליים גופרית וכפות בוץ הם הבסיס העיקרי לטיפול.
  • אתרי החוף של אודסה אובלאסט “כולל העיר של אודסה, זטוקה, קובלבו, סקאדובסק, אוצ’קוב, פרימורסק ידועים המשאבים הטבעיים המגוונים שלהם המשמשים תוכניות ספא מרפא.
  • העיירה מירורוד ממוקמת בפולטבה אובלאסט. ישנם מספר אתרי בריאות במירורוד ובסביבתה. “Myrhorodska” מים הוא מדורג כמו “מינרליזציה מעט מים כלוריד”. זה ברור, וטעם מלוח קצת. על ההשפעות הבריאותיות הייחודיות לבריאות, המומלץ על ידי רופאים לרופא גסטריטיס, קוליטיס והפרעות אחרות במערכת העיכול.
  • אחד הכי מפורסם האוקראיני האירופי אתרי נופש ספא, חמילניק מוגדר בדרום מערב של ויניציה. גורם הטיפול העיקרי של אתר הבריאות הוא ייחודי מים מינרליים ראדון. למקור ההידרו-גיאולוגי שלה ולהרכב היוני אין אנלוגיות בין מים מינרליים פופולריים. כבול בוץ של ההפקדה המקומית היא גורם נוסף של טיפול חמילניק נופש. היום חמילניק הוא ספא רדון הגדול ביותר, כמו גם אחת הערים ידידותית לסביבה של אוקראינה
  • .קייב הי בסיס נהדר לטיפול באיכות גבוהה בעלות נמוכה של מחלות רבות. הנה המרפאות, אשר ידועים לא רק באוקראינה, אלא גם בחו”ל. סאן סיטי נסיעות משתפת פעולה עם מספר מרפאות, אשר איכות השירות ואת התוצאות דומה או טוב יותר מאשר המוסדות הרפואיים הטובים ביותר בעולם.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.